Prožijte letní prázdniny 2013 v Karlově Studánce!

17.7.2013 | Rubrika: Turistika - tipy na výlet | Přečteno: 18 325x | Žádný komentář

Prožijte letní prázdniny 2013 v Karlově Studánce!

Nemůžete se ještě rozhodnout, kde strávit svou dovolenou a pěkné letní dny? Máme pro Vás tip a zároveň řešení – v Karlově Studánce!

Lázeňské městečko Karlova Studánka nabízí mnoho možností a aktivit pro Vaši dovolenou. Perfektně skloubíte aktivní pohyb (turistické výšlapy na Praděd, Vrbno pod Pradědem, …) a samozřejmě odpočinek (lázně, koupele, masáže). Kde jinde než na místě s nejčistším vzduchem v Evropě?

Ubytování si můžete vybrat z velkého množství chat a hotelů přesně dle představ a požadavků.

Váháte-li mezi dovolenou v ČR a zahraničím, u nás lze nalézt spoustu krásných míst a pro Vás třeba ještě neobjevených – což může být Karlova Studánka. Je navíc blízko a v porovnání se zahraničními zájezdy je také mnohem levnější.

A jak vypadá Karlova Studánka v létě? Zde jsou fotografie.

Štítky

Hodnocení

(Dosud žádný hlas)
Loading...

Přidávání komentářů bylo zastaveno..

Sdílejte Karlovu Studánku.com na Facebooku

Věděli jste, že...

Karlova Studánka získala své jméno podle habsburského vojevůdce Karla Ludvíka, který v bitvě u Aspern porazil Napoleona.

Jsme na facebooku

Odkazy

Program pro půjčovny - provozujete lyžařskou školu, půjčovnu lyží nebo dalšího sportovního vybavení? Pak je cloudová aplikace Datamix.rent určená přesně pro Vás a Váš bussiness.

Podlahy Most - nakupte si výhodně kvalitní vinyl od firmy Šujan z Mostu.

Reklamní agentura Grafstudio nabízí kompletní služby z oblasti reklamy a propagace - tisk billboardů, reklamní polepy aut, reklamní textil... Individuální přístup ke každému klientovi samozřejmostí.

Přání k narozeninám, přání k svátku, vánoční a novoroční přání a ke spoustě dalších příležitostí.

Nemovitosti Florida – investujte výhodně na Floridě do nemovitostí – bytů, domů i pozemků.

Agentura Říha se specializuje na pronájem atrakcí (skákací hrady, trampolíny, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty a společenské akce. Špičkový tým také připravuje na míru firemní teambuildingové akce. A pro děti je k dispozici k pronájmu například bazén s kuličkami.

Copyright © 2020 | Web karlovastudanka.com je neoficiální český web o lázeňské oblasti Karlova Studánka | Odkazy | bdesigner.cz - Tvorba webových stránek Olomouc