Nutriční terapeut Hana Lang nabízí celostní nutriční terapii v Praze. Soustředí se na výživové poradenství, na testy potravinové intolerance a přírodní doplňky stravy.

MitoLife, nutriční středisko v Praze, rovněž prodává přírodní doplňky stravy Tisso nejvyšší kvality. MitoLife Vám pomůže v cestě za zdravím pomocí nutriční terapie podle speciálního protokolu z Německa.

Kvantová terapie Praha – uzdravte své emoce a vyřešte své fyzické i psychické problémy pomocí TKDM – techniky kvantového doteku matrixu. Terapeutka Jana Čechráková Vám ráda pomůže.

Revize smluv – potřebujete zkontrolovat nebo nechat sepsat smlouvu na prodej nemovitosti od profesionálů? Obraťte se na advokátní kancelář JUDr. Jana Svobody.

Reklamní agentura Grafstudio nabízí kompletní služby z oblasti reklamy a propagace – tisk billboardů, reklamní polepy aut, reklamní textil… Individuální přístup ke každému klientovi samozřejmostí.

Virtuální studio a streamování nabízí jedinečnou možnost pořádání konferencí nebo dalších akcích online.

Provádějte demontáže azbestu bezpečně s ohledem na životní prostředí. Odsávací zařízení pro práci s azbestem a dalšími nebezpečnými látkami pořídíte od firmy Removal s.r.o. na puresolutions.cz.

Certifikované pytle na azbest typu Big Bag pro azbestové odpady v různých velikostech nakoupíte na puresolutions.cz.

Pokud řešíte zpětné financování nemovitosti, společnost Bydlím doma s.r.o. by vám mohla pomoci.

Ubytování Svratka – v Jeseníkách trávit dovolenou nechcete? Zkuste Vysočinu. Roubenka Štěpánka nabízí půvabné celoroční ubytování v městečku Svratka na Vysočině. Budete mít plně vybavenou kuchyň, 2 koupelny, WIFI a velkou zahradu s koupacím jezírkem.

Ubytování Nové Losiny v Jeseníkách. Komfortní prostředí, kapacita 16 osob + 2 přistýlky, ideální pro skupinovou dovolenou, zázemí pro rodiny s dětmi.

Domácí potřeby Uničov – Na prodejně Mafila stav v Uničově na ulici Nádražní najdete široký sortiment železářství, domácích potřeb, potřeb pro zahradu, stavbu i dílnu.

Podlahy Most - nakupte si výhodně kvalitní vinyl od firmy Šujan z Mostu.

Přání k narozeninám, přání k svátku, vánoční a novoroční přání a ke spoustě dalších příležitostí.

Agentura Říha se specializuje na pronájem atrakcí (skákací hrady, trampolíny, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty a společenské akce. Špičkový tým také připravuje na míru firemní teambuildingové akce. A pro děti je k dispozici k pronájmu například bazén s kuličkami.