Šála děda Praděda – 30. 8. 2014

13.10.2014 | Rubrika: Vaše - naše Karlova Studánka | Přečteno: 3 100x | Žádný komentář

Šála děda Praděda – 30. 8. 2014

Dne 30. 8. 2014 proběhlo za nádherného letního počasí položení šály „kolem“ Pradědu. O co šlo? Mnoho nadšenců z celé ČR se pokusilo uplést nejdelší šálu… A výsledek? Podařilo se jim to a vyneslo jim to nový zápis, i když „pouze“ v České knize rekordů. Délka šály je přesně 9 kilometrů, 33 metrů a 44 centimetrů a je obmotaná podél asfaltové cesty u vysílače.

Vysílač na Pradědu je nejvýše položeným celoročně obývaným místem v ČR. Z Karlovy Studánka je vzdálen jen několik kilometrů. Nejhezčí cesta na něj vede tzv. Bílou Opavou buď po žluté (náročnější) trase nebo po modré.

Fotografie z akce

 

Štítky

Hodnocení

(Dosud žádný hlas)
Loading...

Přidávání komentářů bylo zastaveno..

Sdílejte Karlovu Studánku.com na Facebooku

Věděli jste, že...

Karlova Studánka je vyhledávaná především pacienty s nemocemi cest dýchacích a s plicními problémy. Významně pacientům k uzdravení napomáhá především horské klima, okolní příroda a nejčistčí vzduch Evropy...

Jsme na facebooku

Odkazy

Naše reklamní agentura Vám nabízí kompletní služby z oblasti reklamy a propagace - tisk billboardů, autopolepy, reklamní textil... Individuální přístup ke každému klientovi samozřejmostí.

Přání k narozeninám a k svátku, přání k Velikonocům a ke spoustu dalším příležitostem.

Investice reality USA - investujte výhodně na Floridě do nemovitostí

Copyright © 2018 | Web karlovastudanka.com je neoficiální český web o lázeňské oblasti Karlova Studánka | Odkazy | bdesigner.cz - Tvorba webových stránek Olomouc